W tym tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się wystąpienia z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Przedszkolaki w podziękowaniu dla rodziców, za ich miłość i troskę, zaśpiewały piosenki i zatańczyły. W swoich wierszykach skryły piękne życzenia. Na koniec wręczyły swoim rodzicom przepiękne prezenty, które wcześniej wykonały.

Przejście do Galerii (Grupa Biedronki)

Dzisiaj w naszym Publiczne Przedszkole Bajka Jaroty odbyły się pierwsze występy dla Rodziców. Swój talent prezentowała grupa Biedronki. Miała na celu rozbawić i wzruszyć swoich Cudownych Rodziców. Gratulujemy!!!!!

Przejście do Galerii (Grupa Liski)

Swoich rodziców bajkowo przywitały dzieci z grupy „Liski” z okazji Dnia Mamy i Taty. Nie zabrakło kolorowych Wróżek, wesołych Elfów i Krasnoludków, Rybaka i Złotej Rybki, ślicznej Królewny Śnieżki, słodkiej Calineczki, Jasia i Małgosi z Czarownicą, Czerwonego Kapturka z Wilkiem oraz dostojnego Króla i przepiękniej Królowej, a także roli Córki i Syna oraz Narratora.
Przedszkolaki wykazały się niezwykłymi zdolnościami muzyczno-tanecznymi, a w swoich wierszykach skryły przepiękne życzenia. Na koniec dzieci wręczyły swoim rodzicom przepiękne prezenty, które wcześniej wykonały.

Przejście do Galerii (Grupa Żabki)

W dniu 25.05.23r. odbył się występ z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie Żabek z motywem przewodnim „mama i tata w podróży dookoła świata”. Dzieci pięknie wyrecytowały swoje role, zagrały na instrumentach, zatańczyły 4 tańce oraz zaśpiewały piosenkę. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom upominki.

Przejście do Galerii (Grupa Elfy)

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta. Grupa Elfów przygotowała przepiękny występ. Dzieci  zatańczyły, zaśpiewały i pięknie wyrecytowały wiersze. Na koniec wręczyły upominki swoim rodzicom.