„Przedszkole to piękny ogród
gdzie wzrastają i skąd odfruwają
najcudowniejsze motyle – dzieci”

Dziś odbyło się w naszym przedszkolu Uroczyste Zakończenie Roku. W uroczystości wzięli udział Rodzice przedszkolaków.

Dzieci z grup Biedronki, Misie i Żabki przygotowały wspólny występ, na którym pokazały swoje umiejętności artystyczne w piosenkach, recytacji i układach tanecznych. Cały występ rozpoczął się od zatańczenia Poloneza w wykonaniu naszych przedszkolaków.

Absolwentom naszego przedszkola, życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju.

Szanowni Rodzice,
za nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by formułować już cele na kolejny etap nauki. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich.

Życzymy powodzenia!

Przejście do Galerii