„Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie
niechaj nadziei skrzydła
niosą Cię…”
              W naszym przedszkolu 19 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024. Dzieci z grup Elfy, Lisy i Misie przygotowały wspólny występ, na którym pokazały swoje umiejętności artystyczne w piosenkach, recytacji i układach tanecznych. Cały występ rozpoczął się od zatańczenia Poloneza w wykonaniu naszych przedszkolaków.
              Dzieci z młodszej grupy Motylki pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki wierszem i tańcem towarzyskim, którym było przepiękne Tango. Absolwentom naszego przedszkola, życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju.
             Szanowni Rodzice,
za nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by formułować już cele na kolejny etap nauki. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich.
             Życzymy powodzenia!